חנות סקס

האם רציתם לתבל את היחסים עם צעצועי מין, דילדו, רוקט פוקט (רוקטפוקט) או ויברטור, אך התביישתם להכנס לחנות סקס?

האם עברתם אי פעם ליד חנות סקס ורציתם לקנות אביזרי מין / צעצועי מין אך חששתם למרות הסקרנות הרבה?

חנות הסקס לאביזרי מין SinCity LoveToys מאפשרת לכם לרכוש אביזרי מין,וצעצועים למבוגרים וצעצועי מין לזוגות מהאיכות הגבוה ביותר הקיימים בשוק, בדיסקרטיות מירבית ובמחירים ללא תחרות. אצלנו תוכלו לקנות ולהשאר רגועים.

אז מה החטא שלך?
לכל שאלה או בקשה.בברכה,צוות SinCity LoveToys- חנות סקס | אביזרי מין.


הכל אודות הדילדו

רונית אהרון- סקסולוגית

דילדו הוא צעצוע מין, אשר לרוב מעוצב בצורת איבר מין זיכרי, המיועד לחדירה במהלך אוננות או סקס.

 

 דילדו ורוד 6.5 איטש דילדו חום 7.5 אינטש דילדו כפול - אנאלי ווגינאלי כחול 
 

יש הסכמה כללית לגבי מהו  דילדו. לרוב מדובר באביזר מין לא רוטט הדומה בצורתו לאיבר מין זיכרי,בגודלו ובצורתו הכללית. לגבי המאפיינים השונים ישנם חלוקות כאלו ואחרות, אנשים רבים כוללים גם צעצועי מין רוטטים בתוך קטגוריית הדילדו, אחרים כוללים גם אביזרי מין להארכת איבר המין הגברי,יש כאלו הכוללים אביזר מין לחדירה אנאלית (פלאג אנאלי) בעוד אחרים לא.

המילה דילדו במקורה מתייחסת ליתד המשמש לקיבוע המשוט בדורי (סירה קטנה). הוא היה מוכנס לחור בצד הסירה ודמה מאוד לצורת אביזר מין המודרני.ישנה סבירות גדולה שצעצוע המין שאל את שמו מכלי שייט זה, אשר מקורו בעיר דילדו הנמצא באי המקורב לקנדה.

ישנם הטוענים כי המילה דילדו היא עיוות של המילה הלטינית "דליטו" אשר פירושה הוא עונג.המושג הופיע לראשונה בשפה האנגלית בהצגה של בן ג'ונסון משנת 1616, האלכימאי.בהמשך הופיעה המילה דילדו בצורות שונות כאשר במאה ה17 בלדות עממיות התייחסו לאיברמין גברי בשם דילדואל. המושג דואל עדיין מתייחס לאיבר מין של ילד קטן בפרסית.

בשפות שונות המילה דילדו היינה תיאורית וציורית יותר, כך בשפה הוולשית נקרה קאלא גואג ובתרגום חופשי "פין מלאכותי".

קצת היסטוריה

דילדואים, בצורה זו או אחרת, היו בשימוש במהלך ההיסטוריה. ארכיאולוגים שונים מייחסים לממצאים שונים עוד מתקופת האבן שימושים מיניים. ישנם התייחסויות רבות לדילדו בספרות ההיסטורית והאתנוגרפית.

הדילדו העתיק בעולם נמצא בחפירות ארכיאולוגיות בגרמניה, זהו כלי אבן באורך של כ-20 סנטימרטרים הדומה בצורתו לאיבר מין זכרי ומוערך שהיה בשימוש לפני כ-30,000 שנים. ממצאים נוספים ממצריים העתיקה מראים כי אלו השתמשו בדילדואים לפני כ-2,500 שנים. בנוסף ישנם צעצועי מין שונים אשר היו בשימוש ביוון העתיקה. נמצאו אגרטלים המתארים אישה המשתמשת באביזר מין דמוי דילדו. אגרטל זה יוצר במאה החמישית לפני הספירה.

הדילדואים הראשונים היו עשויים אבן, חימר, עץ וחומרים אחרים אשר ניתנים לעיצוב בקלות והיו מוצקים מספיק לחדירה ולעורר אורגזמה נשית. נשים סיניות מהמאה ה15 השתמשו בדילדו העשוי מעץ עם משטח מחוספס להגברת הגירוי.

עם המצאת החומרים המודרנים ניתן לעצב את דילדו בכל צורה, גודל, צבע ומרקם.

ממה עשוי הדילדו?

דילדואים מגומי היו נפוצים החל משנות ה40 של המאה ה20. אך בשל בעיות בטיחותיות, כאשר הגומי נקרע וגרם לחתכים, היה צורך למצוא חומרים אחרים. מאוחר יותר פי.וי.סי עם מילוי רך היה חומר פופולארי לייצור דילדואים ומרבית הדילדואים כיום, היקרים פחות, עשויים עדיין באותו האופן, אך עם חומרים ותקנות בטיחותיות יותר. פי.וי.סי ודילדואים מג'לי לעיתים מכילים כימיכל בשם פטאלאטס המקושר לבעיות בריאותיות שונות.אך תוי התקן המודרניים מקפידים על מינונים נמוכים של כימיכל זה. בנוסף קיים קושי גדול יותר לחיטוי דילדואים אלו ומומלץ להשתמש בקונדום אם חולקים את הדילדו עם בן או בת זוג נוספים.

בשנות ה-90 הפך הסיליקון לחומר פופולארי אשר ממנו עשו דילדו. דילדואים אלו מוצלחים במיוחד בשל העובדה שקל לנקות אותם, אינם מכילים כימיכלים והם בעלי מרקם נעים יותר בעת החדירה. תחילה היו דילדואים אלו יקרים יותר, אך כיום מחירם יורד בהתמדה, מה שהופך אותם לצעצוע מין אידיאלי למתחילות.

הסיליקון מחזיק חום גוף בצורה מצויינת והוא מוליך מצויין רטט ולכן זהו חומר משובך לייצור של דילדו, ויברטור ואביזרי מין נוספים. סיליקון הוא חומר עמיד בחום, ולכן ניתן לחטא את אביזר המין במים רותחים ובכך לדאוג להיגיינה.

בסצנת הסאדו והבי.די.אס.אם נפוצים דילדואים העשויים כרום ומתכות. דילדו ממתכת אהוב על חובבי הסאדו בשל תכונות החומר, הוא חזק, ניתן לחמם או לקרר אותו, הוא מוליך חשמל ובעל חיכוח נמוך, במיוחד אם מוסיפים חומרי סיכה. בשל כובדם הם ניתנים לחיזוק שרירי הויגנה. בנוסף על כך, ניתן לשמור על היגיינה גבוהה על ידי מים רותחים ללא כל חשש.

דילדו מזכוכית הוא בעל תכונות דומות. אביזרי מין מזכוכית הם מוצקים ולא חלולים. ניתן להרתיח אותם במים חמים ולשמור על היגיינה וכן למשחקים של חום וקור.

דילדו עשוי סייבר סקין הגיע בכדי לדמות תחושת מגע אנושית. סייבר סקין הוא חומר אשר נראה ומרגיש כעור אמיתי. זהו חומר איכותי ויוקרתי אך בשל המרקם הנקבובי שלו לא ניתן להשרותו במים רותחים לחיטוי ויש לנקותו באמצעות מים וסבון. דילדו זה נוטה להיות דביק מעט לאחר שטיפתו, אך מעט טלק פותר את הבעיה.

צורתו של הדילדו מיועד לחדירה, ולכן דומה בצורתו לאיבר מין זיכרי ברמת דיוק ופרטים כזו או אחרת. אך לא כולם מנסים לחכות את צורתו המדוייקת של איבר המין הזיכרי והדילדו המודרני מגיע במגוון צורות. כך למשל ישנם דילדואים בצורות של דמויות מצויירות ושל חיות (חתול, אריה וכו'). לחלק מהדילדואים יש מרקם המיועד להגביר את העונג המיני ולהוביל לאורגזמה חזקה יותר.

למה מיועד הדילדו?

שימושים קלאסים של הדילדו, כמו חדירה וגינלית ואנאלית, ברורים מאליהם. אך יש לדילדו גם שימושים נוספים. זוגות רבים מתגרים רק מעצם נוכחותו ויש לו חשיבות רבה במהלך המשחק המקדים. בנוסף, ניתן לבצע בו סקס אנאלי או להשתמש בו כגאג, אם גודלו מאפשר זאת.

נשים וגברים מכל העולם ובכל הגילאים עושים שימוש עם דילדו, לבד או עם בני זוג.

שימוש בטיחותי בדילדו

דילדו יכול להעביר מחלות בין המשתמשים, בדיוק באותו האופן שבו כל מגע מיני לא בטוח יכול. לכן נא מומלץ לחלוק דילדו עם בן או בת זוג לפני חיטוי או ללא קונדום, במיוחד אם מדובר בבן או בת זוג לא קבועים. ישנם דילדואים מסויימים הרגישים לחומרי סיקה על בסיס סיליקון, ולכן יש לבצע בדיקה מקדימה לפני השימוש.

דילדו ללא בסיס שטוח, או אמצעי שליטה אחר לשלוט בעומק החדירה , מסוכן לחדירה אנאלית כיוון שיש סכנה שאביזר מין זה יבלע כולו ויוכל לצאת רק עם התערבות רפואית.

אז כיצד נהנה מהדילדו?

דילדו אנאלי המיועד לחדירה אנאלית, אשר עוצב בכדי להשאר במקומו לאורך זמן, נקרא פלאג אנאלי. ישנם דילדואים שונים המיועדים לחדירה אנאלית והמשותף לכול צעצועי מין אלו הוא הבסיס השטוח או הרחב שיש להם. קיימים דגמים שונים המאפשרים חדירה אנאלית ווגינלית בו זמנית, מה שדילדו זה מאפשר הוא הנאה כפולה והגברת האורגזמה הנשית. בנוסף נשים רבות מפנטזות על חדירה כפולה ואביזר מין זה יכול לספק להם את חלומותיהם.

דילדו המחובר לריתמה נקרא לעיתים סטראפ און. הסטרפ און יכול להיות בעל דילדו כפול, כך שהוא מאפשר גם לבחורה הלובשת את הסטראפ און להנות מחדרה, בזמן שהיא חודרת לבן או בת הזוג.

גברים רבים נהנים מחדירה באמצעות דילדו המחובר לריתמה, לאקט מיני זה קוראים פגינג.

סוגים שונים של דילדו כוללים דילדואים מתנפחים, דילדואים בעלי וואקום הנצמדים למשטח ומאפשרים רכיבה עליו.

 

 

בחנות הסקס שלנו תוכלי למצוא: רוקט פוקט , דילדו , ומגוון צעצועי מין.

מאמרים נוספים:

כל הזכויות על המאמרים, סיפורים והתוכן באתר שמורים לחברת א.ד.ס.א שיווק, המפעילה את Sincity חנות סקס לממכר אביזרי מין מהרמה הגבוהה ביותר. העושה שימוש בתוכן מאמרי סקס וזוגיות או סיפורים אירוטיים, ובכלל זה בתוכן האתר, ללא אישור במפורש בכתב מסתכן בתביעה משפטית.


2009-05-04
V.I.P אביזרי סקס 
צעצועי מין לזוגות 
אביזרי מין לנשים 
צעצועי סקס לגברים 
שמן מסאג וחומר סיכה 
אזיקים, קשירות ושוטים  
אביזרי מין ללסביות והומואים 
אנאלי 
מתנות ליום האהבה 
ופטיש BDSM 
סרטי סקס 
עגלת קניות
מוצרים בעגלה
סה"כ ש"ח
התחברות לאתר

 דוא"ל

 סיסמה

 

משתמש חדש? הרשם לאתר

מוצר השבוע
ביצה קלאסית
ביצה קלאסית
אזל מהמלאי המשחק הקלאסי למתחילים ולמתקדמים...
מחיר רגיל  ש"ח מחיר מבצע  ש"ח בלבד
Powered by בניית אתרים